X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Informace Jak nakupovat Výběr zboží

Výběr zboží

V levém sloupci si vyberte produkty, které Vás zajímají, např. repasované notebooky. Po kliknutí na tuto rubriku se Vám zobrazí nabídka (pokud je zboží členěno do podskupin, můžete si otevřít pododdělení s dalším zboží pro přesnější výběr). Nyní můžete procházet nabídku a budete-li požadovat o některém z produktů více informací, stačí kliknout na jeho název nebo na malý obrázek. Zde si můžete produkt prohlédnout na ilustrační fotografii a přečíst si podrobnější informace, případně zobrazit datasheet produktu (nemusí být v českém jazyce).

 • Baterie:
  Vyberte si ze seznamu nových baterií (NiMH baterie, Li-Ion baterie, Li-Pol baterie, PDA baterie, baterie do kamer a fotoaparátů). Zdá se Vám cena nové baterie příliš vysoká? Pošlete svoji starou baterii na provedení repase (výměna starých článků za nové ve Vaší původní baterii). Ceny takto zrepasovaných baterií se pohybují v závislosti na počtu a typu použitých článků od 1.300,- Kč + DPH.
 • ACA:
  Po výběru této volby si můžete najít pro svůj notebook náhradní ACA adpatér (síťový napaječ), případně vepíšete-li do poznámky, že chcete tento adaptér používat pro napájení z palubní sítě svého automobilu, obdržíte CAR adaptér pro Váš notebook.
 • RAM:
  Vyberete-li si tuto volbu, můžete najít veškeré možnosti rozšíření operační paměti RAM. Po výsledku hledání si pouze vyberete Vámi požadovanou velikost paměti RAM, o kterou si zvětšíte operační paměť u svého notebooku, případně stolního PC.
 • Díly tiskáren:
  Tato volba je určena pro zkušené prodejce výpočetní techniky, kteří zde naleznou náhradní díly pro opravy tiskáren.

Dotazy ke správnému výběru zboží

Dotazy ke správnému výběru zboží

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslat na e-mail Tisknout

Rychlý kontakt

Vysoké Mýto

Tel.: 465 421 761

Přijďte si osobně vybrat


Praha

Tel.: 284 819 771

Přijďte si osobně vybrat

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© VT DATA,a.s.

vtdata.cz | mobile-energy.cz | samsonite-ict.cz       Vyberte si dle značky baterie do notebooku AcerAsusDellIBMLenovo.

Tvorba internetového obchodu, eBRÁNA s.r.o. Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.