X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Informace Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Co to znamená, když je u počítače nebo notebooku uvedeno v parametrech Operační systém: Instalace Windows ... ( MS Windows ... ) nebo když je tam uvedeno Štítek XP ... ?

  • Pokud je uvedeno "Instalace Windows ..." ( případně "MS Windows ...") potom je v ceně počítače nebo notebooku příslušný operační systém, který je předinstalovaný na daném produktu a aktivovaný (součástí takovéto dodávky není instalační médium!).
  • Pokud je uvedeno "Štítek XP ..." potom na daném produktu je pouze původní COA štítek, počítač je protokolárně smazán a nekupujete si tím operační systém ( v takovém případě doporučujeme zakoupit jeden ze zvýhodněných operačních systémů, které máme v nabídce - Windows XP Home nebo Windows XP Pro, případně si zakoupit jiný operační systém).

Kde můžu sledovat svůj balík(y)?

  • Po odeslání zboží Vám na e-mail uvedený v objednávce přijde zpráva o odeslání s číslem balíku. Toto číslo vložíte do sledovacího systému přepravní společnosti, které nalezente na této adrese: Sledování zásilek GP

Dotazy

Dotazy

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail Tisknout

© VT DATA,a.s.

vtdata.cz | mobile-energy.cz | samsonite-ict.cz       Vyberte si dle značky baterie do notebooku AcerAsusDellIBMLenovo.

Tvorba internetového obchodu, eBRÁNA s.r.o. Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.