X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Řešení Vašich problémů Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Co to znamená, když je u počítače nebo notebooku uvedeno v parametrech Operační systém: Instalace nebo předinstalace operačního systému ... ( MS Windows ... ) nebo když je tam uvedeno Původní COA Štítek (bez instalace) ?

  • Pokud je uvedeno "Instalace Windows ..." , potom je v ceně počítače nebo notebooku příslušný operační systém, který je nainstalovaný na daném produktu. Informace o zakoupení operačního systému je uvedena na daňovém dokladu.
  • Pokud je uvedeno "Předinstalace Windows ..." , potom je v ceně počítače nebo notebooku předinstalace příslušného operačního systému dle původní licence, která na zařízení byla. Daňový doklad neobsahuje informaci o zakoupení operačního systému. Pokud chcete mít uvedenou informaci o zakoupení operačního systému na daňovém dokladu, doporučujeme zakoupit jeden ze zvýhodněných operačních systémů, které máme v nabídce.
  • Pokud je uvedeno "Původní COA Štítek (bez instalace)..." potom na daném produktu je pouze původní COA štítek, počítač je protokolárně smazán a nekupujete si tím operační systém ( v takovém případě doporučujeme zakoupit jeden ze zvýhodněných operačních systémů, které máme v nabídce ).

Kde můžu sledovat svůj balík(y)?

  • Po odeslání zboží Vám na e-mail uvedený v objednávce přijde zpráva o  odeslání s číslem balíku. Toto číslo vložíte do sledovacího systému přepravní společnosti, který nalezente na této adrese: Sledování zásilek GP

Dotazy

Dotazy

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslat na e-mail Tisknout

Rychlý kontakt

Vysoké Mýto

Tel.: 465 421 761

Přijďte si osobně vybrat


Praha

Tel.: 284 819 771

Přijďte si osobně vybrat

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© VT DATA,a.s.

vtdata.cz | mobile-energy.cz | samsonite-ict.cz       Vyberte si dle značky baterie do notebooku AcerAsusDellIBMLenovo.

Tvorba internetového obchodu, eBRÁNA s.r.o. Tvorba webových stránek, eBRÁNA s.r.o.